Hakkımda

Hakkımda

OP. DR. CEMİL ÖZERK DEMİRALP

1976 Ankara doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi T.E.D Ankara Koleji’nde okudum. 1994-2000 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne gittim ve doktor olma hakkını kazandım. 2001 yılında T.U.S sınavını kazanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi A.B.D’nda asistan doktor olarak göreve başladım.

2005 yılında Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘’Massachusetts General Hospital (MGH)’’ hastanesinde çalıştım. 2007 yılında ‘’Uzman Dr.’’ ünvanını aldım. Zorunlu hizmetimi Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde yaptım.

2008 yılında Zürih Üniversitesi’nde mikrocerrahi eğitimi aldım. 2012 yılında Harvard Üniversitesi Brigham and Woman Hastanesinde doku ve hücre kültürü eğitimi aldım. Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde altı yıl çalıştıktan sonra 2014 yılında ayrılarak Esthetion klinik’te çalışmaya başladım.

Gerek asistanlık gerekse uzmanlık dönemim boyunca onlarca ulusal ve uluslararası kongre ve kurslara katıldım. Branşımla ilgili çok sayıda sözel sunum, poster ve yayınlarım bulunmaktadır.

2014 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Derneği’nin yaptığı uluslararası yeterlilik board sınavını (EBOPRAS) kazandım. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD)’ne üyeyim.

Estetik burun ameliyatı, meme büyütme ve küçültme ameliyatları, minimal girişimsel anti-aging özel ilgi alanlarımdır.

Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 

Özerk Demiralp Muayenehanesi

KLİNİĞİMİZ